pirma
antra
trecia
ketvirta
 

Ghibli

Ghibli

GHIBLI yra įrenginys, tinkamas sausų ir šlapių medžiagų, taip pat pavojingų ADR, vakuuminiam ir pneumatiniam siurbimui bei transportavimui. Gali siurbti iš didelio gylio bet kokios rūšies drėgnas, sausas, skystas ar dulkančias medžiagas be siurbimo pertrūkių, dėl savo unikalios filtravimo sistemos ir dulkių pašalinimo iš filtrų.

Inovatyvi ir patikima dulkių filtravimo sistema veikia per didelių proporcijų filtrus su termiškai plombuotais filtrų maišais, turinčiais didžiulį filtravimo paviršių. Automatinis filtrų išvalymas tiesiogiai į šiukšlių talpą, padaro GHIBLI lengvu naudoti įrenginiu, nereikalaujančiu ilgai trunkančių ir varginančių kasdieninių aptarnavimų.

GHIBLI yra labai efektyvus ir galingas, dėl naudojamų aukščiausios kokybės siurblių sukuriančių 93% vakuumą. Dėl specialios pneumatinės iškrovimo sistemos, galima perpilti susiurbtas medžiagas į 60 m aukščio talpas.

Kadangi įrenginyje naudojami aukštos kokybės siurbliai, atsparūs kenksmingoms ir agresyvioms medžiagoms, GHIBLI galima naudoti įvairiuose pramonės sektoriuose, tokiuose kaip: chemijos, kuro, geležies ir plieno, gavybos, cemento, popieriaus, odos, perdirbimo ir kituose.

GHIBLI taip pat įrengta galinga aukšto slėgio plovimo įranga, su aukšto slėgio vandens siurbliu, hidraulinės žarnos rite ir plataus pasirinkimo priedais. Dėl to įrenginys gali būti naudojamas įvairiems darbams atlikti.